Привітання з днем працівника освіти!

Шановні співробітники навчально-наукового медичного інституту!
Щиро вітаю вас з Днем працівника освіти!

583 день триває кровопролитна війна з росією, але колектив інституту продовжує тримати освітянський фронт. За цей час гаслом всього університету стало: «Озброєні освітою – наближаємо Перемогу»! Своєю щоденною працею, високими науковими досягненнями і свідомою патріотичною позицією ми всі працюємо на Перемогу. Ми продовжували навчальний процес в центрах освітньої незламності університету під час відключень електроенергії, проводимо заняття в об’єктах укриття під час повітряних тривог, адаптувавшись до реалій прикордонного закладу вищої освіти.

Дякую всьому колективу інституту за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити справжніх патріотів України! Бажаю мiцного здоров’я, натхнення і невичерпної енергії на освітянській ниві. Ми вистоїмо і переможемо!

З повагою,
                                                                                                                                                                                 Андрій ЛОБОДА