Проведено зустріч із випускницею НН МІ, лікарем-інтерном

5 лютого відбулася зустріч із випускницею НН МІ,  лікарем-інтерном 3 курсу спеціальності «Акушер-гінеколог», практикуючим асистентом лікаря акушера-гінеколога – Юлією ЛАПУЗІНОЮ.

Юлія закінчила Медичний інститут СумДУ у 2021 році та поділилася своїми студентськими роками та шляхом, будучи лікарем-інтерном. Під час ефіру розглянули питання інтернатури, лікарської практики, здачі іспиту КРОКу-2. Випускниця розповіла коли ж потрібно замислюватися над вибором спеціальності для інтернатури та майбутнього медичного фахівця, а найголовніше як не помилитися з цим вибором. Сама ж  випускниця дала пораду студентам, щоб не боялись спробувати себе у різних напрямках, проходити практику, «стукати у двері» та чіплятися за кожний можливий шанс. Поговорили про «лайфхаки» під час навчання, як вдало підготуватися до здачі іспитів та як не вигоріти під час навантаження.

Студенти із задоволенням приєдналися до обговорень, ставили запитання щодо того, як узгодити усі важливі питання з університетом при вступі на інтернатуру, як не помилитися з вибором університету, як поводити себе у відділені, коли варто розпочинати лікарську практику тощо.

Зустріч пройшла у дружній атмосфері та завершилась на позитивній ноті. Дякуємо усім, хто долучився та бажаємо професійного росту у медичній справі!