У НН МІ відбувся конкурс презентацій «Разом проти раку»

Щорічно, 4 лютого, відзначається Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями, який був започаткований за ініціативою Міжнародного союзу боротьби проти раку з метою підвищення обізнаності людей про рак як одного з найтяжчих захворювань сучасності.

Задля привернення уваги студентської молоді та за ініціативи позанавчального сектору НН МІ, 5 лютого проведено онлайн конкурс-презентацій наукових робіт «Разом проти раку».

Кожен учасник отримав окрему тему, по якій підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 9 студентів, а саме: Олександра Семеноженко (гр. МЦ.м-904) – «Типові ознаки онкології», Вікторія Погоріла (гр. МЦ.м-905) – «Міфи про онкологію», Богдана Висоцька (гр. МЦ.м-304) – «Харчування при онкологічних захворюваннях», Тетяна Мірошниченко (гр. МЦ.м-305) – «Види та типи раку», Дар’я Приходько (гр. МЦ.м-310) – «Основні поняття про лікування онкологічних захворювань», Дар’я Сухорученко (гр. МЦ.м-905) – «Діагностика раку на ранніх стадіях», Юлія Клименко (гр. МЦ.м-303) – «Профілактика онкозахворювань», Софія Брит (гр. МЦ.м-303) – «Рак після коронавірусу», Яна Жовтобрюх (гр. СМ-103) – «Протипоказання при онкологічних захворюваннях».

Оцінювали учасників двоє членів журі: викладач кафедри онкології  та радіології – Руслана ЛАХТАРІНА та заступник директора НН МІ з позанавчальної роботи – Юлія ЧУДАЄВА.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення визначення переможців було нелегким. Призові місця розподіли так: 1 місце – Дар’я СУХОРУЧЕНКО, 2 місце – Дар’я ПРИХОДЬКО та 3 місце – Вікторія ПОГОРІЛА.

Дякуємо студентам за участь та підготовку цікавих робіт. Бажаємо подальшого розвитку.