Серія науково-популярних заходів, присвячених ВСЕСВІТНЬОМУ ТИЖНЮ ЗНАНЬ ПРО МОЗОК

Протягом минулого тижня у бібліотеці відбулася серія науково-популярних заходів, присвячених ВСЕСВІТНЬОМУ ТИЖНЮ ЗНАНЬ ПРО МОЗОК. Заходи були проведені за ініціативи та підтримки професорки кафедри фізіології і патофізіології Вікторії ГАРБУЗОВОЇ.

Стартував тиждень активним дозвіллям для школярів Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27. Студентка 2-го курсу НН МІ Єлизавета ПАСТУШКОВА провела майбутніх абітурієнтів «МОЗКОВИМ ЛАБІРИНТОМ», майстерно розповідаючи про особливості роботи мозку. Далі на школярів чекала пізнавальна екскурсія музеєм анатомії НН МІ, яку провела викладачка кафедри морфології Аліна ПОНИРКО. І на завершення – ARквест «ЦІКАВА МЕДИЦИНА» від бібліотеки НН МІ, під час якого всім учасникам довелося увімкнути мозок на повну, аби подолати перешкоди у пошуках гормону щастя.

Наступний день був не менш цікавим, адже лекція «МОЗОК: ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ» зібрала багато гостей і викликала справжній фурор. Зважаючи на постійну небезпеку і сигнали повітряних тривог, довелося перейти у сховище, але лекція не втратила цікавості.

Також нашим гостям пощастило побувати на крутезному майстер-класі «ПРАКТИЧНЕ ВВЕДЕННЯ У ТРАНСОВУ РОБОТУ», який провів справжній гіпнотерапевт Сергій НІКОЛАЄНКО.

Цей тиждень також був плідним на творчі роботи до конкурсу есе «Штучний інтелект vs людський мозок: хто переможе». Кожна з представлених робіт була оригінальна та змістовна. У підсумку переможцями стали:

  • перше місце поділили між собою студентки НН МІ Вікторія КОРЖ та Ольга ЧЕРНИШ
  • друге місце посіла учениця 10 класу Кириківського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів Юлія КОНЕГА
  • третє місце – студент НН МІ Ігор СТАРОСТЕНКО

Детальніше про інші цікаві заходи читайте на сайті Бібліотеки СумДУ.

Ми щиро вдячні нашим спікерам, гостям та всім учасникам конкурсу есе і з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі під час «Тижня мозку-2025»!