Стартова зустріч Стартова зустріч проєкту Horizon Europe MSCA-SE “Towards development of new antibacterial strategies for dentistry”

14-15 березня на базі Інституту атомної фізики та спектроскопії Латвійського університету пройшла стартова зустріч учасників проєкту Horizon Europe MSCA-SE “Towards development of new antibacterial strategies for dentistry” (ARGO).

Проект спрямований на розробку нових матеріалів для стоматології з антибактеріальним властивостями.

Координатором проєкту виступив Латвійський університет, команду якого очолив проф. Максим Погорєлов. Партнери, які представляють Університет Умеа (проф. Томас Борен, проф. Андерс Берглунг, д-р Маджид Ібрагімі – Швеція), Umeadentallaboratorium (Патрік Джонсон – Швеція), Сумський державний університет (проф. Роман Москаленко, д-р Сергій Кириленко, д-р Вікторія Голубнича – Україна), MB Sensografa (проф. Арунас Раманавічюс – Литва)  та Nanowave (Рафал Банасюк – Польща),  поділилися своїми поглядами та ідеями щодо виконання проєкту.

Зустріч дозволила обговорити партнерам стратегії його реалізації, детально спланувати початковий період виконання проекту та шляхи поширення отриманого доробку.