Студенти групи ПД-901 відкрили світ науки в лабораторії імуноферментного аналізу центру колективного користування науковим обладнанням ННМІ

Студенти групи ПД-901 провели захопливий та насичений день, присвячений науці та дослідженням. Вони відвідали наукову лабораторію центру колективного користування, де отримали унікальну можливість познайомитися з передовими методиками імуноферментного аналізу. Під час заходу студенти не лише отримали теоретичні знання, а й брали активну участь у практичних заняттях. Вони отримали можливість самостійно досліджувати та визначати антитіла методом імуноферментного аналізу, що надзвичайно важливо для розвитку їх навичок та розуміння лабораторних процедур. Заходи такого роду сприяють інтеграції теоретичних знань з практичним досвідом, а також сприяють розкриттю потенціалу майбутніх фахівців у галузі науки та досліджень. Такі ініціативи важливі для створення плідної освітньої атмосфери та підготовки кваліфікованих фахівців, здатних застосовувати передові технології у своїй професійній діяльності.