Студенти НН МІ провели лекції до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

24 березня в усьому світі відзначається День боротьби з туберкульозом. Тому, з метою привернення уваги населення до проблеми боротьби з туберкульозом, засоби профілактики цієї хвороби, необхідність своєчасного проходження профілактичних флюорографічних оглядів, ознайомлення з небезпекою та наслідками зараження, волонтери клубу «Віра» НН МІ провели цикл інформаційно-просвітницьких лекцій в навчальних закладах м. Суми з питань профілактики туберкульозу «Зупинимо туберкульоз разом!».

Студенти провели лекції у Новобиківській ЗЗСО (Чернігівська обл.), Сумської класичної гімназії, Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №29, Сумської ЗЗСО №12, Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 та Сумської ЗЗСО №10.

Майбутні лікарі спробували себе в ролі лекторів, провели 45-ти хвилинний урок на тему «Зупинимо туберкульоз разом!», застосовуючи яскраву презентацію та відеофільм, що підготували студенти. Загалом близько 150 вихованців навчальних закладів були поінформовані про захворювання на туберкульоз.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом закликає всіх нас замислитися про існуючу проблему, адже наше майбутнє в наших руках. Будьте здорові!