Студенти НН МІ взяли участь у навчанні «Стань засновником/цею клубу демократії у своєму місті»

8-10 березня 2024 року у Львові громадська організація «Молодіжна демократична асоціація «ЙОДА» провела навчання майбутніх координаторів та координаторок «ДемКлубів». Навчання відвідали 13 студентів/ок та випускників/ць курсу «Демократія: від теорії до практики» з 7 закладів вищої освіти України.

До навчання долучилися і студенти Навчально-наукового медичного інституту СумДУ – Андрій КІДИМЕНКО та Альона ЯРЕМЕНКО.

ДемКлуб — це щомісячні зустрічі активної та амбітної молоді під час навчального семестру. Молодь обговорює актуальні виклики української демократії, дискутує, дізнається нове, вільно висловлює думку і головне — творить спільноту активних громадян.

На тренінгу координатори/ки навчилися  модеруванню та організації ДемКлубів різних форматів, а вже невдовзі започаткують ДемКлуб у своїх містах.

Мережа локальних ДемКлубів розвиватиме демократію в Україні через розвиток локальних спільнот активної та амбітної молоді, а також поширення цінностей та принципів демократії.

Навчальний тренінг «Стань засновником/цею клубу демократії у своєму місті» втілений ГО «ЙОДА» за підтримки Міжнародної Фундації Виборчих Систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії.