У НН МІ відбувся конкурс «Життя без туберкульозу»

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У рамках такого дня, за ініціативи позанавчального сектору НН МІ, проведений онлайн конкурс студентських наукових робіт «Життя без туберкульозу».

Кожен учасник отримав окрему тему, по якій підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 10 студентів, а саме: Карпенок Софія (гр. МЦ.м-201) – «Інструментальні методи виявлення туберкульозу», Баєва Катерина (гр. МЦ.м-004) – «Туберкулінодіагностика», Погорєльченко Герман (гр. МЦ.м-304) – «Протитуберкульозні препарати», Іванова Єлизавета (гр. МЦ.м-301) – «Вакцинація БЦЖ», Чигрин Анастасія (гр. МЦ.м-004) – «Позалегеневий туберкульоз», Висоцька Богдана (гр. МЦ.м-304) – «Туберкульоз у дітей», Шалаєва Юлія (гр. МЦ.м-310) – «Туберкульоз у хворих на ВІЛ/СНІД», Васильченко Дмитро (гр. МЦ.м-304) – «Ускладнення туберкульозу», Змисля Артем (гр. МЦ.м-301) – «Хірургічні методи лікування туберкульозу», Демиденко Іван (гр. Мц.м-302) –  «Профілактика туберкульозу».

Оцінювали учасників двоє журі: викладач кафедри патологічної анатомії – ЧИЖМА Руслана Анатоліївна та заступник директора НН МІ з позанавчальної роботи – ЧУДАЄВА Юлія Сергіївна.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення визначення переможців було нелегким. Призові місця розподіли так: 1 місце – ЗМИСЛЯ Артем, 2 місце – КАРПЕНОК Софія і 3 місце – ЧИГРИН Анастасія та ІВАНОВА Єлизавета.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги на шляху до знань та легкості пізнання.