Студенти ННМІ провели лекції для школярів

Протягом грудня місяця студенти Навчально-наукового медичного інституту провели ряд різноманітних та цікавих лекції для вихованців шкіл м. Суми.

Були проведені лекції на такі теми: «Що таке ВІЛ/СНІД?», «Здоровий спосіб життя. Гігієна», «Профілактика ГРИПУ та ГРВІ», «Шкідливі звички» та «Статеве виховання». Усі лекції супроводжувалися змістовними презентаціями, відео, а деякі студенти вдавалися до вікторин, ігор або руханки.

Після проведення лекцій, школярі ставили питання, що їх турбують, задля поглибленого сприйняття інформації.

Загалом проведення таких заходів цього разу охопило близько 200 вихованців різних шкіл, а саме: Сумська ЗЗСО №13, №10, №12, №2, №7, №18 та Сумська класична гімназія.

Ми вдячні нашим студентам, за проведену інформаційно-просвітницьку роботу. Адже здорова нація – наше майбутнє!