Студентка ННМІ – стипендіат голови ОВА

26 вересня відбулося урочисте вручення здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти щорічних іменних стипендій голови Сумської обласної військової адміністрації.

Цьогоріч стипендіатами очільника Сумщини стали 41 студент із 27 навчальних закладів, котрі своїми досягненнями представляють і прославляють Сумщину в Україні та світі.

Серед відзначених – студентка Навчально-наукового медичного інституту СумДУ Дарина ЛОГВИНЕНКО.

Дарина навчається на 4-му курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», є автором багатьох наукових статей та тез, учасниця конференцій, тренінгів та курсів саморозвитку, входить до громадського порядку «Спарта» СумДУ, волонтерка та постійна активістка позанавчальної діяльності.

Вітаємо студентку та бажаємо їй подальших перемог!