СумДУ – у п’ятірці найкращих університетів України в рейтингу QS World University Rankings 2024

У ході саміту QS Higher Ed Summit: Europe 2023, що проходив 27-28 червня в Дубліні (Ірландія), британська рейтингова агенція QS презентувала результати міжнародного рейтингу університетів QS World University Rankings 2024.

Цьогоріч до рейтингу увійшло 1500 кращих закладів вищої освіти зі 104 країн світу, в тому числі 11 українських.

Сумський державний університет отримав одні з найвищих оцінок серед ЗВО України за показниками інтернаціоналізації освітнього процесу, цитованості наукових публікацій, а також успішності в досягненні Цілей сталого розвитку.

У загальному рейтингу університетів України СумДУ розмістився на п’ятій сходинці.

Також у ході саміту QS Higher Ed Summit: Europe 2023 було проведено церемонію нагородження кращих університетів світу, які успішно пройшли аудит QS Stars.

Сумський державний університет, єдиний ЗВО України, був відзначений нагородою та 4 «зірками» QS.