Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії за спеціальністю «Медицина» визнана зразковою

27 липня відбулося чергове засідання НАЗЯВО, на якому розглядалося питання акредитаційної справи “Медицина” підготовки докторів філософії. Одноголосним рішенням членів агенства наша освітня програма та процес підготовки фахівців визнані зразковими з присвоєнням освітній програмі відповідного акредитаційного сертифіката.

Згідно з рішенням експертної комісії критерій зразковості виконується у нашому інституті за 8-ма критеріями з 10. З рішенням про надання програмі “Медицина” акредитації найвищого рівня також погодилася галузева експертна рада.

Директор медичного інституту Андрій Лобода висловив щирі вітання колективу медінституту та подяку всім учасникам акредитаційного процесу, в першу чергу, керівникам наукових шкіл, академічному персоналу випускової кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології,  викладачам, долучених у викладанні за програмою, науковим керівникам аспірантів та здобувачам, організаційним структурам закладу, роботодавцям та іншим стейкхолдерам.

Андрій Лобода також відмітив злагоджену роботу робочої проєктної групи у складі гаранта Юрія Атамана, її членів – Вікторії Петрашенко, Владислава Сікори, Максима Погорєлова. “Складові успіху: командна робота, працездатність, вміння працювати на результат та відстоювати його!”,- зазначив директор.