У НН МІ проведено лекцію «Цінності піклування про ментальне здоров’я»

9 квітня до Всесвітнього дня здоров’я, на базі Навчально-наукового медичного інституту, проведено лекцію «Цінності піклування про ментальне здоров’я». Спікером лекції виступила – завідувачка кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології – Вікторія ГАРБУЗОВА.

На лекції Вікторією Юріївною розглянуто питання важливості самостійного ставлення до свого психічного стану та можливість зануритися у світ внутрішнього спокою. Окрім того, було запропоновано використання простих кроків на шляху до гармонії думок.

Захід викликав велике зацікавлення у студентів і відбувся у дружній, неформальній атмосфері.

Кафедра щиро вітає з Всесвітнім днем здоров’я, бажає процвітання, успіху, фізичного та психічного благополуччя!