Зустріч за підсумками опитування «Навчальний процес очима студентів»

З 18 по 31 березня для студентів НН МІ було створено опитування «Навчальний процес очима студентів», де вони змогли залишити свою думку щодо навчання, окреслити проблемні питання та поділитись, тим, що турбує.

10 квітня, за підсумками опитування, була проведена зустріч з директором Навчально-наукового медичного інституту СумДУ – Андрієм ЛОБОДОЮ.

На зустрічі розглядалися питання вибіркових дисциплін загального та професійного блоку, розкладу, навантаження навчального процесу, якості викладання дисциплін, стажування та академічної мобільності, інтернатури та навчання у разі повітряних тривог. Директор НН МІ зазначив, що відкритий до будь-яких обговорень зі сторони студентів, вирішення проблемних питань та звернень. Також нагадав студентам, що працює система «Електронний деканат» та «Електронна приймальня», де є можливість оформити довідки в онлайн-режимі чи написати звернення на ім’я директора.

У висновку зустрічі, студенти поділилися враженнями від навчального процесу, роботи комплексу громадського харчування, інших служб та задали питання, на що отримали змістовну та вичерпну відповідь від директора НН МІ. Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері.

Вже 12 квітня очікується захід для всіх студентів СумДУ «Ві-на-віч з ректором».