У НН МІ відбулися змагання з першої домедичної допомоги

19 квітня, на базі кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, відбулися змагання з першої домедичної допомоги «Врятуй життя».

У змаганнях брали участь 5 команд, що складалися зі студентів 1-2 курсів спеціальності «Медицина»: команда групи МЦ.м-301 – «Vagus»,  команда групи МЦ.м-305 – «Шина Дітеріхса», команда групи МЦ.м-307 – «Дефібрилятор», команда групи МЦ.м-310 – «Комірець Шанца» та команда групи МЦ.м-201 – «Arbor vite».

За ходом змагань та оцінюванням відповідало журі у складі: завідувач кафедри екстреної медичної допомоги, лікар-травматолог, професор – Шкатула Юрій Васильович, доцент кафедри екстреної медичної допомоги, лікар-анестезіолог – Ткаченко Юлія Анатоліївна, доцент кафедри екстреної медичної допомоги – Хижня Ярослава Володимирівна, викладач кафедри екстреної медичної допомоги, лікар-анестезіолог, реаніматолог – Редько Сергій Іванович та голова журі – директор Навчально-наукового медичного інституту – Лобода Андрій Миколайович.

Кожна команда повинна була пройти 3 етапи: 1. базова підтримка життя, 2. невідкладна допомога при зовнішній кровотечі, 3. невідкладна допомога при травматичних ушкодженнях. На кожному етапі команда ознайомлювалась із ситуаційними завданнями, після чого за 10 хвилин мала його виконати.

У підсумку місця розподілилися таким чином: перемогу за 3 місце здобули 2 команди – група МЦ.м-301 – «Vagus» та група МЦ.м-201 – «Arbor vite», 2 сходинку змагань також обійняли 2 команди – група МЦ.м-305 – «Шина Дітеріхса» та група МЦ.м-310 – «Комірець Шанца». Перемогу у змаганнях здобула команда групи МЦ.м-307 – «Дефібрилятор».

Команди нагородженні призами та солодощами. Вітаємо переможців та бажаємо подальшого професійного розвитку.