У ННМІ пройшла лекція «Вчасно розпізнати інсульт = дати шанс на життя»

27 вересня на базі Навчально-наукового медичного інституту СумДУ для студентів проведено лекцію «Вчасно розпізнати інсульт = дати шанс на життя». Лекторкою заходу виступила Миколаєнко Юлія Олексіївна – випускниця ННМІ, лікар-невролог КНП “Центральна міська клінічна лікарня”, член ГО «Українське товариство інсультної медицини».

Під час заходу студенти дізналися про симптоми інсульту, перші дії, якщо помітили симптоми, як вберегтися від цього захворювання тощо. Окрім того, було проведено анонімне опитування на знання хвороби інсульту.

29 жовтня було визначено Всесвітнім днем інсульту, і щорічно у світі у цей період проходять різнопланові заходи, присвячені інформуванню суспільства про це захворювання, науково-практичні конференції, тренінги для медичних працівників.

Цьогоріч ГО «Українське товариство інсультної медицини» організовано проєкт “kNOw_STROKE”, головною метою якого є підвищення обізнаності населення про інсульт.