У ННМІ відбулися змагання у першості з дартсу

9 травня на базі Легкоатлетичного манежу СумДУ відбулися змагання у першості з дартсу серед студентів ННМІ. Студенти різних спеціальностей змагалися за звання кращих, демонструючи свою влучність та майстерність.

За результатами змагань 1 місце посіла команда спеціальності “Фізична реабілітація і ерготерапія” (Дейнека Ярослав та Шовкун Дарʼя), 2 місце –  “Медицина” (Старостенко Ігор та Проскурякова Марина), 3 місце – “Стоматологія” (Іванушкін Олександр та Пронь Вероніка) та 4 місце –  “Фізична культура та спорт” (Назаров Михайло та Трушина Аліна).

В особистій першості хочемо відзначити Дейнека Ярослава, який набрав 59 очок та Трушину Аліну, яка набрала 48 очок.

Окрема подяка заступнику ННМІ зі спортивної роботи Остапенко Юрію Олександровичу та студентському директорату ННМІ за допомогу в організації заходу.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо успіху в подальших спортивних змаганнях, а також дякуємо всім учасникам за чудову гру!