У ННМІ відбувся конкурс презентацій з раку молочної залози

Щорічно, 20 жовтня, відзначається Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. Задля привернення уваги студентської молоді та обізнаності щодо цього захворювання, за ініціативи позанавчального сектору ННМІ, 17 жовтня було проведено онлайн конкурс-презентацій наукових робіт «Рак молочної залози».

Кожен учасник отримав окрему тему, за якою підготував презентацію та доповідь. Усього взяли участь 8 студентів, а саме: Погоріла Вікторія (гр. МЦ.м-905) – «Профілактика раку молочної залози», Приходько Дар’я (гр. МЦ.м-310) – «Симптоми та види», Васильченко Дмитро (гр. МЦ.м-304) – «Лікування та діагностика», Шалаєва Юлія (гр. МЦ.м-310) – «Ризики та причини виникнення», Загляда Аліна (гр. МЦ.м-306) – «Типи раку», Бабич Катерина (гр. МЦ.м-306) – «Стадії раку», Висоцька Богдана (гр. МЦ.м-304) та Шугайова Вікторія (гр. ММ.м-406) – «Методи реконструкції молочної залози після хірургічного лікування».

Оцінювали учасників троє членів журі: викладач кафедри онкології та радіології, кандидат медичних наук, доцент – Юлія Москаленко, заступник директора ННМІ з позанавчальної роботи – Юлія Чудаєва та заступник студентського директора з наукової роботи – Владислава Янішевська.

Враховуючи високий рівень підготовки наукових доповідей, рішення визначення переможців було нелегким. Призові місця розподілили так: 1 місце – Дар’я Приходько, 2 місце – Дмитро Васильченко та 3 місце – Вікторія Шугайова.

Дякуємо студентам за участь та підготовку цікавих робіт. Бажаємо подальшого розвитку.