У ННМІ відбувся тренінг «Гендерно-зумовлене насильство»

7 грудня відбувся тренінг присвячений протидії гендерно-зумовленому насильству у рамках «16 днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства».

О 15:00 на базі Навчально наукового медичного інституту своїм досвідом та знаннями ділилися: Дмитро РЕЗНІЧЕНКО – представник Дніпровського офісу УВКБ ООН, Ірина УСТАЛКОВА – представник організації «Пролісок», а також психолог Марія КАРПОВА.

Учасники активно брали участь в обговоренні питань, здобули цінні знання та отримали практичні навички від професіоналів.
Під час перерви, всі присутні мали змогу випити ароматної кави, створити нові знайомства та обмінятися ідеями й думками один з одним. Крім того, студенти вирушили додому з призами, що додало позитиву та радості в нашу зустріч!
Дякуємо всім за енергію та внесок у створення безпечнішого світу.