У СумДУ створено осередок Української асоціації студентів-медиків (UMSA-Sumy)

Під час 16-ї Національної Генеральної Асамблеї Української асоціації студентів-медиків, що відбулась у Львові 3-5 листопада, було ухвалено рішення про створення нового асоційованого локального представництва Української асоціації студентів-медиків в Сумському державному університеті (UMSA-Sumy).

Участь у заході взяв студент четвертого курсу спеціальності «Медицина» Андрій Лютий, якого було обрано локальним президентом. До складу UMSA-Sumy також увійшли здобувачі освіти: Асен Асенов (секретар комітету), Данило Огієнко (координатор комітету SCOME), Favour Tope Adebusoye (координатор комітету SCORE/SCOPE), Поліна Горностаєва (координатор комітету SCOPH), Альона Яременко (координатор комітету SCORA) та Катерина Запека (PR-координатор).

UMSA-Суми має на меті забезпечити динамічну платформу для професійного зростання, нетворкінгу та сприяння розвитку охорони здоров’я в Україні.

Організація запрошує всіх студентів-медиків Сумського державного університету приєднатися до UMSA-Sumy та брати активну участь у цій динамічній спільноті.