У СумДУ відбувся день відкритих дверей

1 та 2 листопада у СумДУ розпочалися дні відкритих дверей. У перший день спеціальності та освітні програми презентували Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту, факультет іноземної філології та соціальних комунікацій, а також факультет технічних систем і енергоефективних технологій. На другий день брали участь навчально-науковий медичний інститут, факультет електроніки та інформаційних технологій, а також навчально-науковий інститут права.

Медичний інститут презентував 4 «станції» – медицина, стоматологія, фізична культура та спорт, реабілітації і терапія. Абітурієнти змогли навчитися  роботи серцево-легеневу реанімацію, стоматологічні маніпуляції, тейпування кінцівок та фізичні вправи. Після виконання усіх завдань, на школярів чекала зустріч із директором ННМІ Андрієм ЛОБОДОЮ, заступником із  навчальної роботи Вікторією ГОЛУБНИЧЕЮ та заступником із профорієнтаційної роботи Юрієм БАДІОНОМ. Абітурієнти отримали вказівки щодо вступу у 2024 році, прослухали про спеціальності інституту та як проводиться навчання.

Усі залишились задоволені візитом. Сподіваємось, побачити майбутніх абітурієнтів у лавах студентів Навчально-наукового медичного інституту СумДУ.