У СумДУ відновлюють роботу спортивні секції

З відновленням освітнього процесу повертаються до роботи спортивні та оздоровчі заклади Сумського державного університету.

«Минулого тижня розпочали роботу спортивні секції з  ігрових видів спорту, легкої атлетики та єдиноборств. До СумДУ повертається спортивне життя», – зазначив проректор Олександр БРІЖАТИЙ.

Він повідомив, що невдовзі спортивні команди університету розпочнуть підготовку до VI Європейських університетських ігор (European Universities Games Lodz 2022), які відбудуться в Польщі у липні 2022 року.

В СумДУ забезпечена підготовка збірних команд до міжнародних студентських змагань в умовах воєнного стану, студенти-спортсмени та тренери  продовжують тренувальний процес. Також запрацювали оздоровчі секції для працівників університету.