Участь у проєкті «Діалоги перемоги 2024»

Студентки Навчально-наукового медичного інституту СумДУ Запека Катерина (Мц.м-001)  та Кучер Софія (Мц.м-001) взяли участь у проєкті «Діалоги перемоги 2024». Захід організовано Молодіжною радою при Сумській міській раді.

Мета проєкту – можливість активній молоді долучитися до процесу відновлення стійкості України через діалог. Захід відбувався у два дні: 12-13 жовтня 2024 року.

Перший день заходу був насичений цікавими презентаціями, сесіями кластеризації та мозковими штурмами, що дозволило учасникам згенерувати низку нових ідей для роботи молодіжної ради.

Другий день був присвячений зустрічам із представниками місцевої влади, де учасники презентували свої напрацювання та обговорювали подальші кроки співпраці.

Загалом захід сприяв налагодженню конструктивного діалогу між молоддю та місцевою владою та мотивував молодих людей до активної участі у розвитку громади. Дякуємо студенткам ННМІ за активну громадську позицію та участь у проєкті.