Участь у тренінгу з медичної дидактики та методики викладання в рамках проєкту DAAD “Ukraine Digital”

В рамках програми академічної мобільності за проєктом DAAD “Ukraine Digital” доцент кафедри педіатрії Петрашенко В.О. взяла участь у тренінгу з медичної дидактики та методики викладання. Тренінг відбувся в Інституті дослідження медичної дидактики та освіти при університеті Людвига-Максиміліана в місті Мюнхен, Німеччина.
Проєкт “Ukraine digital” організований Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) і має на меті підвищення кваліфікації українських викладачів та інтеграцію новітніх методик у навчальні процеси медичних ЗВО.
Під час тренінгу учасники отримали можливість ознайомитися з сучасними підходами до розробки навчальних планів, інтеграції клінічних випадків у навчальні програми та впровадження інноваційних методів викладання, презентувати результати імплементації новітніх методик викладання у власні ЗВО.