Участь у засіданні програмного комітету “Здоров’я” рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»

Директор навчально-наукового медичного інституту Андрій ЛОБОДА у якості офіційного представника України прийняв участь у 20-му засіданні програмного комітету “Здоров’я” рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», яке відбулося 17 жовтня 2024 року в м.Брюссель (Королівство Бельгія).

У рамках засідання було обговорено робочі програми на 2025 р., а також на 2026-2027 рр., в т.ч. в частині корекції фінансування за окремими напрямками, налагоджено партнерські відносини з членами програмного комітету «Здоров’я» з метою розширення коло контактів українських науковців для формування консорціумів та підвищення успішності участі в проєктах, отримано запрошення до участі українських учених в Європейському дослідницькому альянсі з рідкісних захворювань (The European Rare Disease Research Alliance (ERDERA)) та у партнерствах ERA4Health.