Установча зустріч за проєктом Горизонт Європа ESCULAPE

Команда Центру біомедичних досліджень (BRC) та представники адміністрації навчально-наукового медичного інституту (ННМІ) СумДУ взяли участь в установчій зустрічі нового проєкту ESCULAPE (HORIZON-MSCA-2022-SE-01) за підтримки Європейської Комісії.

Проєкт має на меті розробку струмопровідних полімерних наноматеріалів, зокрема для побудови нервових кондуїтів, що будуть використані у лікуванні пошкоджень периферичної нервової системи. Зустріч відбулася на базі біотехнологічної компанії Biofabics у м.Порту (Португалія). Учасники від СумДУ “звірили годинники” з партнерами з Латвії, Литви, Польщі, Фінляндії, Франції, Чехії, Португалії та Бразилії для тісної взаємодії та найбільш ефективного виконання наукових задач проєкту. Наступні 4 роки обіцяють бути насиченими, попереду багато напруженої, але цікавої роботи. Тож пропонуємо всім зацікавленим науковцям університету долучатися до реалізації наукових ідей проєкту.