Відбулася благодійна акція до Дня миру

Щорічно, 21 вересня, відзначається Міжнародний день миру. Мета такого дня це звернути увагу на необхідність завершення усіх війн та конфліктів, а також підкреслити важливість мирних переговорів, дипломатії та толерантності. Студенти Навчально-наукового медичного інституту не залишились осторонь та по особливому відзначили це свято.

За ініціативи позанавчального сектору ННМІ разом зі студентським директоратом та волонтерським клубом «Віра», організовано благодійну акцію «Пришвидшимо мир разом».

23 вересня, на Театральній площі міста Суми, студенти волонтери тримали плакат з написом «Пришвидшимо мир разом» та намальованою мапою України. Пересічні мешканці міста вносили благодійний донат за прапорці та вставляли їх у мапу.

За підсумком проєкту було зібрано 4 576 грн., котрі будуть передані на потреби військовослужбовцям ЗСУ.

Ми щиро вдячні всім, хто приєднався та допоміг стати ще ближче до нашої перемоги. Адже мир в нашій країні – це головна мрія всіх українців.

Разом до перемоги!