Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія»

На кафедрі стоматології завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія» серед студентів 4 та 5 курсу, який проходив у 2 тура. На 1 турі 45 студентів виконували письмові завдання з дисциплін терапевтичної, хірургічної, ортопедичної та дитячої стоматології. За результатами цього теоретичного туру 6 студентів-переможців були запрошені до участі у ІІ практичному турі, який відбувся 09 лютого 2019 року.

Кожний з учасників вирішував по одній ситуаційній задачі з чотирьох стоматологічних дисциплін, інтерпретував рентгенограми при стоматологічних захворюваннях, оцінював стан хворих і встановлював попередній діагноз на підставі представлених слайдів, надавав характеристику і призначення інструментам, ортодонтичним апаратам, зубним протезам.

Всі відповіді учасників оцінювались членами журі олімпіади.

За результатами І етапу були визначені переможці, яких рекомендували до участі у ІІ етапі олімпіади у ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія».