Вітання ректора СумДУ з Днем Cвятого Миколая

Шановні студенти, викладачі, співробітники Сумського державного університету!

Святий Миколай у християнській традиції уособлює великодушність і благочинність, є  покровителем дітей та молоді, добрим чарівником, а свято на його честь символізує щедрість, чуйність, милосердя, чистоту помислів, безкорисливу допомогу і віру в диво.

Колектив Сумського державного університету своїми справами стверджує,  що бажання і мрії збуваються, якщо вірити в результат і сумлінно на нього працювати. Справжні дива щодня відбуваються в наших наукових лабораторіях, де наші вчені проводять унікальні дослідження і створюють фундаментальні розробки, вражаючі успіхи демонструють представники університету на інтелектуальних та творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Наші волонтери проводять велику благодійну роботу, даруючи теплоту душі і надаючи допомогу тим, хто цього потребує.

Тож нехай і надалі Святий Миколай благословляє усіх нас на добрі вчинки та корисні для людей і суспільства справи!

Бажаю вам, шановні колеги та здобувачі освіти, здоров’я, миру, злагоди, благополуччя, сприятливої дороги до нових успіхів!

Зі святом!

ректор СумДУ Василь КАРПУША