Візит до «MB Sensografa» (Вільнюс, Литва)

Представники ЦККНО МІ Сумського державного університету Юлія Варава та Валерія Корнієнко здійснили одномісячний візит до «MB Sensografa» (Вільнюс, Литва) в рамках проекту Horizon Europe MSCA-SE «Towards the development of a new antibacterial strategy for dentistry».

Мета візиту полягала в оцінці структурних, оптичних та хімічних властивостей наночастинок за допомогою атомно-силової мікроскопії (AFM).

Отримано цінні дані про розмір, форму, морфологію та інші характеристики наночастинок.

Візит до Литви став важливим кроком у реалізації проекту. Завдяки співпраці з «MB Sensografa» дослідники Сумського державного університету отримали цінні дані та зробили значний крок до розробки нової антибактеріальної стратегії для стоматології.