Визначено переможців конкурсу «Кращий студент»

17 листопада, у Міжнародний день студентів, у Сумському державному університеті оголосили найактивніших здобувачів освіти за підсумками 2022-2023 навчального року.

Традиційно переможців конкурсу «Кращий студент СумДУ» визначали у кількох номінаціях, що підкреслюють наукові, навчальні, громадські, спортивні та культурні досягнення.

6 претендентів Навчально-наукового медичного інституту отримали відзнаки. Отже, переможці у номінаціях від ННМІ:

• «Навчальна діяльність. Професійна майстерність»– Анна ЧЕРЕВИЧНА (НН МІ);
  • «Наукова діяльність. Прикладний аспект»– Марія ЛОБАТЮК (НН МІ);
  • «Кращий спортсмен. Олімпійські види спорту»– Діана ГОНЧАРЕНКО (НН МІ);
  • «Громадська діяльність» – Олег ЛЕВІН (НН МІ);
  • «Кращий студент-волонтер»– Тетяна Ткач Тетяна (НН МІ);
  • «Кращий іноземний студент» – Адебусоє ФАВОУР ТОПЕ (НН МІ).

Привітав переможців конкурсу, а також усю студентську спільноту СумДУ зі святом ректор Василь КАРПУША.

Концертні номери, представлені учасниками культурно-мистецького центру СумДУ, стали яскравим доповненням офіційної частини  заходу.

Сумський державний університет бажає всім студентам наполегливості у досягненні мети, оптимізму в реалізації всіх планів, а також перемог – в навчанні, в особистому житті і, головне, хай якнайшвидше засяє сонце Перемоги над Україною!