Всесвітній тиждень знань про МОЗОК

13-17 березня 2023 року за ініціативи професорки кафедри фізіології і патофізіології СумДУ Вікторії ГАРБУЗОВОЇ у бібліотеці СумДУ відбулася серія науково-популярних заходів, присвячених Всесвітньому тижню знань про мозок.

Разом зі студенткою Юлією СКІБЧИК майбутні абітурієнти дізналися багато цікавих фактів про мозок та взяли активну участь у вікторині. П’ять команд із захватом досліджували простори Навчально-наукового медичного інституту та бібліотеки, виконуючи завдання квесту «Лабіринтами медицини».

Надзвичайно цікавим видався науково-популярний лекторій від Вікторії ГАРБУЗОВОЇ. Разом з нею ми розбиралися, які загальновідомі твердження про мозок є міфами, а які ні. Найбільш жвавий інтерес викликало питання НЕЙРОПЛАСТИЧНОСТІ – здатності мозку змінюватись у відповідь на досвід людини.

Детальніше про інші цікаві заходи читайте на сайті Бібліотеки СумДУ.

Дякуємо нашим неймовірним експертам та чекаємо наступного року на «Тиждень мозку Сумду – 2024»!