На базі ЦККНО «Центр біомедичних досліджень» була проведена «Зимова школа юного науковця»

20 лютого 2022 року на базі ЦККНО «Центр біомедичних досліджень» була проведена «Зимова школа юного науковця» для учнів 9-10 класів м. Суми.

Співробітники центру п.н.с. Кириленко С.Д., с.н.с. Корнієнко В.В., н.с. Гусак Є.В. провели майстер-класи та залучили школярів до безпосередньої роботи в лабораторіях центру. Аспіранти та студенти, які активно проводять дослідження в рамках наукової роботи центру в бактеріологічній, хімічній лабораторії та лабораторії клітинних культур, працюють з приладом електропрядіння  та 3D принтингу, флюоресцентним мікроскопом (Варава Ю.В., Янко І., Рощупкін А., Самохін Є., Дригваль Б., Шматков А.), поділилися зі школярами власним досвідом наукової роботи.

Школярі Сумської класичної гімназії освоїли основні засади мікроскопічного та бактеріологічного методів дослідження, опанували практичні навички початкової роботи в клітинній лабораторії, дізналися про особливості хімічних методів обробки біоматеріалів,  долучилися до процесу електропрядіння наноматеріалів та 3D принтингу моделей з полімерних матеріалів.

Побажаємо учасникам Школи натхнення та цілеспрямованості у виборі життєвого шляху, який, сподіваємося, буде пов’язаний з наукою!