Студенти Медичного інституту провели інформаційно-просвітницьку роботу проти раку

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Цей міжнародний захід проводиться під егідою Міжнародного протиракового союзу.

Вперше його відзначали у 2005 році. З того моменту метою свята є привернення уваги громадськості до даної проблеми, щоб запобігти поширенню такого страшного захворювання, як рак.

З ініціативи волонтерського клубу «Віра» Медичного інституту СумДУ, протягом лютого місяця, пройшов ряд лекційно-тренінгових занять «Рак виліковний!» серед навчальних закладів м.Суми, щодо профілактики та поширеності онкологічних захворювань, діагностики й лікування онкологічних процесів та формування здорового способу життя.

Студенти-волонтери провели лекції у 13 школах м. Суми серед школярів 8х – 11х класів, таким чином охопивши близько 200 осіб.

Метою таких заходів є підвищення обізнаності населення про рак як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до його запобігання, виявлення і лікування цього захворювання та про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком.