Засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи

24 червня 2024 р. о 10–00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:
1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлена аспіранткою кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Циндренко Наталією Леонідівною
Науковий керівник:
Романюк Анатолій Миколайович, доктор медичних наук, професор.
Тема дисертації: «Морфогенетичні особливості гіперпластичних процесів ендометрія», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:
– доктор біологічних наук, професор, завідувачка кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Гарбузова Вікторія Юріївна.

– доктор медичних наук, професор кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Нікітіна Ірина Миколаївна.

2. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлена аспірантом кафедри морфології Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Самохіним Євгеном Олександровичем

Науковий керівник:

– Корнієнко Вікторія Володимирівна, к.мед.н., доцент

Тема дисертації: «Оцінка біосумісності та антибактеріальної ефективності тривимірних волокнистих матеріалів з інкорпорованими наночастинками», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

– Доктор медичних наук, професор кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Москаленко Роман Андрійович.

– Кандидат медичних наук, доцент кафедри патологічної анатомії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Линдін Микола Сергійович.

З дисертаціями можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).Посилання на приєднання до засідання

Passcode: 2d2TKj