Перемога студентки Медичного інституту у «Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт»

Медичний інститут щиро вітає студентку 5 курсу  Вараву Юлію Валентинівну та її керівника, с.н.с. ЦККНО МІ, доц. Корнієнко Вікторію Володимирівну з перемогою у «Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт» за напрямом «Теоретична медицина».

Наукова робота «ФУНКЦІОНАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ НАНОВОЛОКНИСТИХ МЕМБРАН НА ОСНОВІ ХІТОЗАНУ, ВИГОТОВЛЕНИХ МЕТОДОМ ЕЛЕКТРОПРЯДІННЯ ТА МОДИФІКОВАНИХ НАНОЧАСТКАМИ СРІБЛА» була виконана на базі ЦККНО МІ «Центр біомедичних досліджень». Команда молодих вчених, яку очолює с.н.с. Корнієнко В.В. виготовила інноваційні нанаволокнисті матеріали, визначила основні структурні та хімічні властивості мембран та змогла довести можливість їх використання в регенеративній медицині та для створення тканинно-інженерних конструкцій.

Виконання дослідження стало можливим завдяки наявності сучасної лабораторної бази, зокрема лабораторії культур клітин та установки електропрядіння, яка є унікальною для України. Команда «Центру біомедичних досліджень» вдячна за проведення досліджень на сучасному обладнанні в ЦККНО ««Лабораторія матеріалознавства геліоенергетичних, сенсорних та наноелектронних систем». Фінансування досліджень відбувалось в рамках проєкту програми HORIZON-2020 MSCA-RISE Nanosurf 777926 (http://nanosurf.eu/) та проєкту МОН України № 0120U101972 (науковий керівник – Кириленко С.Д., відповідальний виконавець – Корнієнко В.В.). Значну роль в успішній реалізації проєкту відіграли партнери «Центру біомедичних досліджень», а саме Dr. Rafal Banasiuk (NanoWave) та Dr. Stefano Linari (Lirali Engineering), які надавали технологічну підтримку та методологічну допомогу.

Сумський державний університет вітає Юлію Вараву з перемогою та бажає подальших звершень!