День української писемності та мови

8-9 листопада в медичному інституті відбулося святкування Дня української писемності. З 1997 року українці відзначають цей важливий для національної культури день, проводячи різноманітні акції та конкурси серед знавців державної мови. Студенти медичного інституту не залишились осторонь і також взяли учать у відзначенні цього державного свята.

Студенти та викладачі з радістю підтримали акцію «Я – українець» і вдягнули національні вишиванки на знак вшанування власної культури, мови та писемності. Окрім цього, за підтримки позанавчального сектора медичного інституту була проведена гра «Патріоти в медичному», під час якої студенти-медики мали змогу проявити свої здібності та показати знання з української мови, літератури та історії України. За звання кращих змагались 3 команди, учасниками яких стали студенти перших трьох курсів: команда 1 курсу – «Фельдшери», учасники : Мордань Валентин, Євтушенко Анна, Турченко Єгор та Салашний Ілля; 2 курсу – команда «UAMED», учасниками якої стали Куст Владислава, Григор’єв Данило, Зезюліна Марина, Фасій Роман; та команда 3 курсу – «Фантастична четвірка» у складі: Михайліченко Ксенія, Механчук Анастасія, Кравчук Владислав та Стеценко Світлана. Учасники гідно показали себе, відповідаючи на запитання щодо культури, традицій та видатних письменників своєї країни. Перемогу здобула команда першокурсників «Фельдшери». Друге місце посіла команда«UAMED», а 3 місце виборола «Фантастична четвірка». У конкурсі «Найоригінальніше запитання» перемогла команда «UAMED». «Найкращим гравцем» став Турченко Єгор з команди «Фельдшери». Всі учасники отримали грамоти, подарунки та смачні призи від позанавчального сектора медичного інституту.

Взявши участь у святкуванні Дня української писемності, наші студенти гарно провели час та відпочили, а до того ж довели, що вони вправні не лише в медицині. Адже справжній лікар має бути освіченим і всебічно розвиненим!