До дня стоматолога проведено цікаву зустріч

9️ лютого, до Дня стоматолога,  була проведена лекція «Сучасні інноваційні технології у стоматології».

На базі стоматологічного корпусу Навчально-наукового медичного інституту своїми знаннями та досвідом поділилася заступниця завідувача кафедри стоматології – Личко Світлана Олександрівна.

Під час зустрічі спікерка розкрила тему сучасних технологій та як вони впливають на зміни в стоматології. Також поговорили про історичні події від найперших імплантатів до їх 3D-друку та поділилися секретами успіху на студентській науковій ниві.

Особлива подяка Світлані Олександрівні за відмінну презентацію та важливі інсайти! Нехай студентські знання вдосконалюються, а спільна мета – покращення стоматології – набуває нових висот!