Конференція «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV»

Добрий день, вельмишановні колеги!

Радий повідомити Вам, що з 01.03.2024 року відкрито реєстрацію та початок прийому тез доповідей для участі у Міжнародній Медичній Конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «BIOMEDICAL PERSPECTIVES» Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету. Конференція «BIOMEDICAL PERSPECTIVES IV» відбудеться 24-25 квітня 2024 року в змішаному форматі (можливий перехід на онлоайн формат).

Мова конференції: українська та англійська.

Форма участі: активна та пасивна.

Початок прийому тез: 01 березня 2024 року.

Посилання для реєстрації та подачі тез доповідей: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSel_SQ2i3B8QPZuDUL9nFbYUDCh-A79tN6rkN3avZMKvtROUg/viewform

Кінцевий термін подачі тез: 01 квітня 2024 року.

На конференції будуть представленні наступні секції: Фундаментальні медичні науки, Клінічна медицина, Сесія аспірантів та молодих вчених, Біоматеріали для медицини, Громадське здоров’я, Стоматологія, Фізична реабілітація та спортивна медицина.

Більш детальну інформацію щодо програми конференції буде надано після закінчення терміну подачі тез.

Правила подачі та оформлення тез доповідей: Перший автор повинен бути віком МЕНШЕ 35 років (включно). Текст тез доповідей потрібно оформлювати за зразком прикріпленим до даного листа згідно наступних вимог: Основний текст тез повинен бути написаний 12-м розміром шрифту у форматі Times New Roman з 1-м інтервалом та не повинен перевищувати 2500 знаків (з пробілами, від вступу до висновків включно). Тези повинні складатися з наступних частин: вступ, мета дослідження, матеріали і методи, результати, висновки. Таблиці, графіки чи малюнки заборонені. До цього листа надано зразок для подачі тез доповідей.

За додатковою інформацією звертайтесь за поштовою адресою: conference.med.ssu@gmail.com

Приклад оформлення тез за посиланням