Науковці Медичного інституту у Вікіпедії

Співробітники Бібліотеки Медичного інституту СумДУ вперше  створили статтю у вільній енциклопедії Вікіпедія з циклу «Науковці Медичного інституту СумДУ у Вікіпедії».

Наразі читайте публікацію про Заслуженого лікаря України, академіка Академії наук вищої школи України, завідувача кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Медичного інституту Сумського державного університету  Дужого Ігоря Дмитровича.

Щиро дякуємо Ігорю Дмитровичу за підтримку нашої ініціативи розпочати цикл статей саме з нагоди його цьогорічного ювілею, а Нємцовій Оксані Олександрівні – за співпрацю під час підготовки матеріалу.

Бажаєте побачити власне ім’я у Вікіпедії, розповісти про свої проєкти, поділитися історією свого успіху? ​

Бібліотека СумДУ приймає заявки на підготовку матеріалів до онлайн-енциклопедії. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до проєкту Вікіпедія та взяти участь у створенні нових публікацій.

Чекаємо ваші пропозиції на:
info@library.sumdu.edu.ua​ або medical@library.sumdu.edu.ua