Навчально-науковий медичний інститут – переможець конкурсу «Золотий інтеграл-2023»

У Сумському державному університету визначили переможця щорічного талант-шоу. У дводенних творчих баталіях цього року переміг навчально-науковий медичний інститут.

Три місяці активної підготовки – і 29-30 листопада першокурсники представили на розсуд журі й глядачів свої вокальні, хореографічні, драматичні та музикальні здібності. У цьогорічному творчому марафоні взяли участь усі шість факультетів та інститутів СумДУ.

У перший конкурсний день свої артистичні уміння демонстрували представники навчально-наукового медичного інституту, факультету іноземної філології та соціальних комунікацій і факультету технічних систем та енергоефективних технологій. Другого дня глядачі насолоджувалися перфомансами першокурсників навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту, навчально-наукового інституту права, факультету електроніки та інформаційних технологій.

Усі виступи були об’єднані загальною темою – «Історичні епохи». Тож, глядачі разом з учасниками конкурсу мали можливість подорожувати у часі – від античності до майбутнього під акомпанемент шаленого драйву, чудової музики, яскравого співу, чуттєвої поезії, пристрасної драматургії.

Разом з НН МІ – відчули відлуння античності, з ІФСК – знайомились з історіями середньовіччя, з ТеСЕТ – побачили період після Відродження і до Нового часу, з БіЕМ – пройшлися творчими стежками 1-ї половини 20 століття, з ННІ права – здійснили мистецьку мандрівку у 70-90 роки 20 століття, з ЕлІТ – зазирнули у майбутнє.

Окрім перемоги, ще 4 номінації отримала команда-першокурсників ННМІ:– «Оригінальний жанр», «Естрадна пісня (ансамбль)», «Естрадний танок», «Художнє читання (вірш)».

Щирі вітання переможцям, вдячність усім учасникам за чудові виступи і неймовірні емоції! Успіхів в навчанні і творчості!