Онлайн-зустріч з питань подальшої співпраці СумДУ з Нігерією

31 серпня за підтримки директора Українського державного центру міжнародної освіти Олени ШАПОВАЛОВОЇ відбулась онлайн-зустріч ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ з представниками Федеративної Республіки Нігерії.

У зустрічі взяли участь: постійний представник Міністерства закордонних справ Нігерії, Надзвичайний і Повноважний Посол Габріель АДУДА, директорка Департаменту планування політики, досліджень і статистики МЗС Нігерії, посол Джанет ОЛІСА, посол Федеративної Республіки Нігерія в Україні Шина Фатаї АЛЕГЕ, постійний секретар Федерального міністерства освіти Девід Адеджо ЕНДРЮ, представники Міністерства охорони здоров’я Нігерії.

Учасники обговорили подальші перспективи навчання нігерійських громадян в Сумському державному університеті, академічної мобільності в партнерських закладах вищої освіти на час агресії російської федерації в Україні, питання планування та організації освітнього процесу.

Також акцентувалась увага на можливостях і особливостях організації проходження медичної практики іноземними студентами СумДУ в закордонних закладах охорони здоров’я.

Станом на теперішній час у СумДУ навчається 1874 іноземних студенти з більш ніж 50 країн світу, з них 381 – громадяни Нігерії.