«Приїжджайте просто так!»

Студенти Медичного інституту відвідали дітей школи-інтернат Роменського району. За ініціативи позанавчального сектору Медичного інституту, при підтримці профкому СумДУ та МІ, студентського директорату та сектору по роботі з іноземними студентами, волонтерського клубу «Віра» організували благодійну поїздку до вихованців Глинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат.

Почувши про початок благодійної акції «Заради дитячої посмішки», студенти та викладачі безупинно розпочали збір необхідних речей. Приносили одежу, взуття, іграшки, книжки, різноманітну канцелярію, настільні ігри, спортивний інвентар, засоби гігієни, прикраси для дівчат та солодощі. Окрім того, іноземний директорат мав змогу зібрати близько 2000 тис. грн., на які було закуплено додатково засоби гігієни та канцелярія.

Всього в будинку проживають 96 дітей з вадами розумового розвитку у віці з 3-х до 14-ти років. Тому студенти намагалися приділити увагу та поспілкуватися з кожною дитиною, вислухати їх бажання та надати цінну пораду.

Кожна дитина отримала по два пакунки з подарунками: перший пакунок із засобами особистої гігієни (зубна паста, щітка, мило, шампунь, мочалка), другий із канцелярією, іграшками та солодощами.

Чотири студентки – Трипольська Анастасія (гр. ГР-801), Лобатюк Марія (гр. МЦ.м-804), Туленцева Ксенія (гр. МЦ.м-803) та Співак Дар’я (ЛС-601) – підготували для дітей танцювальні ігри, мультики, інформаційно-профілактичну лекцію на тему «Правила особистої гігієни» та перевірили засвоєнні знання у форматі вікторини.

«Для дітей дуже важлива підтримка. Вони чекають не стільки подарунків, скільки віддачі та теплих почуттів. Тож, якщо у вас є можливість – приїжджайте просто так», – розповів директор школи-інтернат Сергій Миколайович.