Призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інфекційні хвороби»

3 – 5 травня 2018 року у місті Одеса на базі кафедри інфекційних хвороб Одеського національного медичного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Інфекційні хвороби”, в якій приймало участь 37 майбутніх лікарів з вищих медичних навчальних закладів України.

Медичний інститут СумДУ представляли студент 6-го курсу Саєнко Олександр і студенти 5-го Свириденко Діана та Лісних Руслан. У складі журі були представники МІ СумДУ, ОНМУ, НМУ ім. Богомольця, ДМА, УМСА, ХНМУ.

Олімпіада проходила в 3 етапи: вирішення тестових завдань за зразком КРОК-2, вирішення ситуаційних задач підвищеної складності та визначення рівня володіння практичними навичками (робота з пацієнтом).

Найбільш вагомим здобутком було отримання Диплома переможця ІІ ступеня Саєнко Олександром. На різних етапах олімпіади були нагороджені дипломами Свириденко Діана – “За найбільш сучасне лікування хворого”, Лісних Руслан – “За найбільш повний план обстеження хворого” та Саєнко Олександр – “За швидкий та енергійний збір анамнезу та огляд хворого”.

Медичний інститут вітає переможців та колектив кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією з якісною підготовкою майбутніх лікарів та бажає подальших успіхів та перемог.