СумДУ – на другому місці серед університетів України у всесвітньому рейтингу UI GreenMetric World University Rankings

Сумський державний університет перемістився з третьої національної сходинки на другу в останній редакції міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2023. У загальному ранжуванні він піднявся майже на 20 позицій, увійшовши до топ-330 університетів світу.

UI GreenMetric World University Rankings оцінює заклади вищої освіти, які найбільш успішно імплементують Цілі сталого розвитку в усі аспекти своєї діяльності: інфраструктура, управління водними ресурсами, поводження з відходами, енергетика та зміна клімату, транспорт, екологічна освіта й наукові дослідження.

Цього року до рейтингу увійшла рекордна кількість закладів вищої освіти – 1183, з понад 80 країн світу, в тому числі 19 університетів України.