У ННМІ відзначили День фізіотерапевта

8 вересня проводиться Всесвітній день фізичної терапії, День фізіотерапевта або Міжнародний день фізіотерапії. Студенти спеціальності «Терапія та реабілітація» не залишились осторонь та відзначили своєпрофесійне свято.

У п’ятницю, 8 вересня викладачами кафедри спільно із Академією першої допомоги організовано заняття для студентів-першокурсників з першої медичної допомоги. Інструктори наочно показали як зупиняти кров різних видів ран, як накладати турнікет, першочергові дії при реанімації непритомної людини, вимірювання тиску тощо. Першокурсники змогли попрактикуватися на манекенах під наглядом інструкторів та отримати корисні вказівки.

Після тренінгу на студентів чекали квести, організовані студентським директоратом ННМІ. Майбутні фізіотерапевти придумували коротенькі вірші на тему їхньої спеціальності, відповідали на питання з дисципліни «Функціональна анатомія», вгадували по фото своїх викладачів та ін.

Захід відбувся у дружній та теплій атмосфері. Дякуємо інструкторам за нові знання необхідні для майбутніх лікарів!