Євген Сміянов отримав відзнаку національного рівня

У Києві відбулася церемонія нагородження найкращих медиків України «Медичним Оскаром» за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором. Євген Сміянов, доцент кафедри громадського здоров’я СумДУ, кандидат медичних наук був нагороджений національною відзнакою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».

Орден святого Пантелеймона є найвищою нагородою у медицині. Вофіційній частині заходу взяли участь представники медичної служби ЗСУ, МОЗ, Національної академії медичних наук. У цьому році нагороди отримали найкращі 47 цивільних та військових медичних працівників з усіх регіонів України.

У Сумській області був нагороджений Євген Сміянов (військовий медик) — старший сержант медичної служби підрозділу ГУР МО «Кракен», старший лікар евакуаційної бригади. Після повномасштабного вторгнення Євген Владиславович став військовим медиком і допомагає пораненим бійцям.