Викладачі Навчально-наукового Медичного інституту відвідали Тренчинський університет ім. Олександра Дубчека у рамках проєкту Еразмус+

У рамках проєкту академічної мобільності Еразмус+ у період з 24 по 28 квітня 2023р. викладачі Навчально-наукового Медичного інституту Петрашенко В. О. та Войтенко В. Л. відвідали Тренчинський університет ім. Олександра Дубчека.

Було проведено зустріч з керівництвом факультету здоров’я, колективом кафедри фізіотерапії, а також ознайомлено з матеріально-технічною базою факультету. Доцентом кафедри фізіотерапії Тетяною Дерекою були окреслені основні напрями роботи кафедри. В рамках меморандуму про співпрацю ЗВО визначені перспективи подальшої спільної наукової роботи, можливості участі в програмах академмобільності та грантових проєктах.