Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія»

У ВДНЗ «Українська медична стоматологічна академія» (м. Полтава) 4-5 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія». У цьому навчальному році 88 кращих з студентів 4-х та 5-х курсів, 15-ти стоматологічних факультетів із різних куточків України прибули до Полтави, щоб позмагатися між собою, продемонструвати свої знання і вміння, вдосконалити їх та перейняти корисний досвід у своїх колег.

Медичний інститут СумДУ представляла команда переможців І етапу олімпіади – Кірієнко Віталіна (СМ-405), Івашина Ангеліна (СМ-402), Калантаєнко Володимир (СМ-402), Лопатка Олександр (СМ-501), Шершнєва Єлизавета (СМ-502), Москаленко Ірина (СМ-502).

В перший день змагань проходив відбірковий тур, на якому учасники письмово відповідали на питання з чотирьох стоматологічних дисциплін. За результатами цього туру команда Медичного інституту зайняла 7-ме місце серед 15-ти команд ЗВО, а студентка 5-го курсу – Кірієнко Віталіна, вийшла у ІІ тур змагань, за результатами якого здобула ІІІ місце.

Колектив кафедри стоматології щиро вітає Віталіну Кірієнко з перемогою і бажає нашим молодим розумним та талановитим інтелектуалам не зупинятися на досягнутому, нових звершень та подальших перемог!